Candy bar

Candy bar znamená sladký bar – stôl plný zákuskov, koláčikov, toriet, cukroviniek

Na svadby, oslavy rodinné i firemné eventy, a dnes aj na stužkové slávnosti.

Je vždy jedinečným zážitkom hlavne pre deti, ale i sladkým dekoračným prekvapením pre všetkých hostí.

Na požiadanie vieme pripraviť vybrané produkty bez múky alebo bez laktózy.

Candy bar je skvelá farebná paleta sladkého sveta koláčikov a je najkrajší a najlepší,  keď je na ňom z každého rožku trošku. Tradičné kysnuté koláčiky, klasické zákusky, nóbl alebo exkluziv zákusky. Nesmú chýbať vychytávky tejto doby kelímkové dezerty, tartaletky, cupcakes, cheesecakes, profiterolky, cake pops, makronky, tortičky, torty. Obľúbené sú aj perníčky, dnes nazývané aj cookies, odeté do čipky alebo do šiat z fondánu či z cukrovej polevy. 

Sú zákazníci, ktorí uprednostňujú jednoduchší candy bar.  Sweets, po našom, rôzne druhy sladkostí v štýlových sklených nádobkách alebo na efektných podnosoch. Laskonkové a linecké srdiečka, kvetinky, kolieska biele, ružové- malinové aj makové. 

Zlepované podkovičky a tiež kvalitné cukríky talianskeho typu 🙂  Pre deti sú v pár pohároch gumenné cukríky – medvedíky, lentilky, alebo marschmellows.  

V zime ale aj v lete je obľúbené ovocie Fresh fruit v čokoláde alebo nature. Najobľúbenejšie sú jahody a banány. 

Candy Bar
Candy Bar

Ako na to

Vy nám poviete, či si želáte, aby Váš candy bar bol v štýle čistom modernom – sklenom, bielom, čiernom, vintage, retro alebo v noblesnom glamour štýle.

Mal by byť zladený s celkovou s výzdobou svadby či oslavy, čo je už naša úloha. Zaplníme ho sladkosťami podľa Vášho priania, dozdobíme sviečkami a dekoráciami podľa Vášho priania. Ku každému druhu koláčiku poskytneme popisky.

Candy bar Vám naaranžujeme na efektné stojany, tácky, etažéry, vázičky, svietniky, drevené nádobky. Nechýbajú obrusy, čipky, rôzne vyvýšenia, vintage a luxury doplnky.

Pre prekrásny výsledok je veľmi vhodné dekorovať candy bar rovnakými kvetmi, aké sú použité vo výzdobe na oslave. Po dohode Vám s radosťou zabezpečíme aj túto službičku na Vašom candy bare.

Náš candy bar ponúkame so všetkým, čo k tomu patrí.

V rámci kompletného servisu ponúkame dovoz a naaranžovanie candy baru priamo na mieste, hodinu – dve pred začatím akcie.

Po dohode s Vami je možné stanoviť presný čas, kedy sa candy bar otvorí (napr. po hlavnom chode, po večeri..)

Zodpovedáme za umelecké prevedenie.

Zapožičiavame potrebný inventár, po evente si ho preberieme.

Candy Bar

Cena

Cena na základe cenovej ponuky obsahuje:

– cena vybraných zákuskov, toriet a ostatných trendových a módnych cukroviniek

– zapožičanie inventáru

– stuhy, štítky, menovky, sviečky, krabičky na zákusky

– návrh, aranžovanie a následné oddekorovanie, umývanie

– dopravu tam a späť

Predbežná objednávka  a rezervácia termínu 

Napíšte nám e-mail s predbežnou objednávkou a my Vás následne budeme kontaktovať a dohodneme všetky detaily. cukraren@cukrarenmisak.sk