Cupcakes

Cupcakes nesmú chýbať v našej cukrárenskej vitríne. Hoci ich pripravujeme najmä na objednávky na eventy a svadby, môžete si na tzv. „šálkových koláčikoch“ pochutnať aj priamo u nás v cukrárni.

Najmä v čase rôznych sviatkov – na jar, či v lete, na jeseň aj v zime. Valentín, MDŽ, Veľká noc, Deň matiek, MDD, koniec a začiatok školského roku, alebo v období prázdnin. Aj Vám sa zdá, že je to vlastne takmer po celý rok? Je to presne tak. Očaria Vás a nadchnú svojou luxusnou originalitou v každom ročnom období.

V lete letné, kvetinkové, ovocné s kopčekom zmrzliny, aby studené občerstvenie bolo dokonalé.

Ale aj  v čase, keď snehové vločky poletujú trblietajúc sa za oknom. V spojení s horúcou čokoládou LYRA alebo kávičkou 9Grams, či organickým čajom LOV sú zimne zdobené cupcakes proste to pravé predvianočné.

 „Šálkové koláčiky“ sú veľmi obľúbeným dezertom najmä vďaka farebnosti a nespočetnému množstvu dekoračných možností a štýlov- fresh, vintage, glamour, natural alebo art.

A čo teda skrýva cupcake?

Jemné cesto: vanilkové, čokoládové, makové, orechové, perníkové, brownies, jahodové alebo iné . Pridáme privat Mišák džem 🙂

Zdobenie: našľahaný maslovo smotanový krém, parížsky čokoládový krém

Dozdobenie: točená šľahačka, čerstvé ovocie, čokoláda, kokosové a mandľové lupienky, oriešky, alebo jedlé kvety.

Veľkej obľube sa tešia aj „kapkejky“ pokryté marcipánom, ktorých dekorovanie je malým umeleckým dielom- perly, kvetinky, luxusné ornamenty.

Ozdobné košíčky a čipkové košíčky sú súčasťou dôrazu na detail a výsledný luxusný efekt.

Menu