Svadobné torty

Svadobné torty na mieru

Svadobná torta by mala byť skutočne jedinečná vzhľadom aj chuťou. Podľa toho sa v Cukrárni Mišák riadime.

Pokiaľ si lámete hlavu a neviete sa rozhodnúť, máme osvedčené poschodové torty, ktoré si objednávajú svadobné páry s mimoriadnou obľubou. Prispôsobujeme ich požadovanému štýlu, farebným kombináciám svadby, pridávame ovocie, orechy alebo karamel. Pri osobnej konzultácii Vám pomôžeme s výberom a spoločne navrhneme tortu Vašich snov.

Dekoračné prvky, ktoré zdobia naše torty sú živé kvety, čerstvé ovocie, pusinky, bonbóny, či čokoláda a ak je to čo i len maličká požiadavka, tak prírodné materiály. Práve tie, dodávajú torte krásu a eleganciu.

Sme kreatívny mladý tím cukrárov a radi prijímame výzvy a objednávky podľa Vašich najrozmanitejších želaní.

Všetky naše torty, vrátane prekrásnych svadobných na mieru, sú veľmi chutné, jemné, nadýchané, svieže a ľahké. Pripomínajú staré časy poctivých cukrární, keď vychýrený cukrár pripravil elegantnú a prekrásnu tortu z tých najkvalitnejších surovín – kvalitnej čokolády, masla, smotany, či pravej vanilky, pretože si vysoko vážil svojho zákazníka. Zároveň bol každý cukrársky výtvor jeho vizitkou.

Svadobná torta poťahovaná fondánom Biely fondán/marcipán je overená klasika. Táto torta je vždy veľmi elegantná a aj dnes veľmi žiadaná. Dodáva svadobným momentom noblesu a vysokú eleganciu.

Vintage svadobná torta je stálym hitom tohto obdobia. Prenesený význam anglického slova vintage znamená niečo historické, výberové ale i klasické. Pôvodne sa pojem vintage vzťahoval na výnimočne ročníky vína, portského, alebo whisky. Neskôr sa v prenesenom význame slova začal používať na všetko „staré a dobré“. Poctivé maslové plnky, voňavé korpusy poliate koňakom. Orechy, mandle, čokoláda alebo holandské kakao. Čipky, starodávne brošne, drobné ružičky, elegancia. Jednoducho noblesa dávnych časov, ktorú vidno pri pohľade na každý kúsok torty a ktorú cítiť pri každom jej súste.

Nahá torta alebo Polonahá torta jemne potiahnutá krémom zažíva v tomto období boom medzi tortami a u nás sa objednáva každý týždeň aspoň na jednu svadbu. Živé kvety, lupienky kvetov, ovocie a iné prírodné materiály zdobia naše nahé svadobné torty na viacerých poschodiach.

ART cake doslova umeleckú svadobnú tortu Vám exkluzívne upečieme iba u nás. V spolupráci s akademickou maliarkou Evou Abelovou Mišákovou (EMA) bude tá Vaša výtvarným originálom na zjedenie. Pripravujeme aj viac poschodové svadobné ART cakes.

Drip torta preliata čokoládou – bielou, mliečnou, ale najmä horkou, stekajúcou po kréme alebo po fondáne. Vo vnútri lahodné plnky podľa želania na nadýchaných korpusoch, potretých domácim džemom Mišák. Tieto torty sú veľmi obľúbené a dajú sa vytvoriť na mnoho spôsobov.

Klasická svadobná  Torty ako si ich možno pamätajú Vaši rodičia, či starí rodičia. Nadýchané orechové, kakaové alebo vanilkové korpusy, Mišák džem, poctivé a lahodné krémy, voňavé po likéri alebo koňaku. Posypané orechmi, mandľami a poliate čokoládou.