Svadby- pečieme priamo u nás v cukrárni

Naša svadobná ponuka toriet, domácich klasických ako i obľúbených moderných zákuskov, kysnutých koláčov a delikates je najširšia v celom Trenčianskom regióne, stačí si len vybrať 🙂

Dôležité

Pokiaľ sa rozhodnete objednať si u nás svadobné zákusky a torty, predídete takto svojim správnym rozhodnutím sklamaniu z roztečených a pokazených zákuskov.  Dovoľujeme si Vám pripomenúť, že naše poctivé domáce zákusky a torty s maslom, orechmi, likérmi, ovocím a vždy čerstvými surovinami sú vyrábané v súlade so všetkými hygienickými predpismi a povinnosťami.  Každý náš cukrár spĺňa pracovné požiadavky na prácu s potravinami –  výučný list- cukrár a osvedčenie o hygienickom minime. Každý náš pracovník má platný zdravotný preukazabsolvované školenia. Naše výrobky spĺňajú všetky požiadavky na mikrobiologický rozbor, ktorý si na vlastné náklady každoročne dávame vypracovávať v Regionálnom úrade verejného zdravotníctva Trenčín. V našej cukrárenskej výrobni máme počas vysokých letných teplôt zabezpečenú klimatizáciu pri výrobe a chladenie v profesionálnych chladničkách okamžite po zhotovení výrobkov.

Tieto podmienky Vám iste nezaručí žiadna babka, ani teta, ani mladá dáma, ktorá vyrába svadobné zákusky možno o 5 centov/ ks lacnejšie v domácich podmienkach. Odhliadnuc na fakt, že podnikajú neoprávnene, závažnejšia je skutočnosť, že  ich zákusky sú skladované v domácich chladničkách spolu s inými potravinami, teda aj s mäsom, vajíčkami v neuzavretých prepravkách a pod., čo je živnou pôdou pre baktérie a hrozbou salmonelózy.

Žiaľ,  v mnohých dedinských alebo domáckych podmienkach, najmä v letných mesiacoch  výrobcovia nevedia zabezpečiť dodržanie teploty pri výrobe alebo skladovaní až do výdaja zákazky – Vašej svadobnej objednávky.

Dôležité

Na naše svadobné zákusky sú poskytované množstevné zľavy pri objednávke nad 200 ks, čiže samozrejme neplatíte pultovú cenu zákuskov, za ktoré sú predávané jednotlivo v našej cukrárni.

Zvýhodnené ceny vieme ponúknuť aj napriek skutočnosti, že naše náklady na prevádzku sú podstatne vyššie oproti nákladom v bežných domácnostiach, v ktorých ženičky pečú na objednávky po nociach, aby si vylepšili rodinný rozpočet. Odvádzame štátu DPH, čím pomáhame nám všetkým.

Každý svadobný pár je výnimočný  a každá svadba je preto výnimočná aj pre mňa.

Napiekol som pre veľmi veľa slovenských a medzinárodných mladomanželských párov a som za to nesmierne vďačný.

Spolu s mojim tímom Vám zabezpečím komplet sladký aj slaný servis na Váš veľký deň. Vypočujeme si Vaše predstavy a pretavíme ich v realitu 🙂 Ozvite sa nám čo najskôr, aby sme Vám vedeli zarezervovať voľný termín.

Pozorne si prečítajte týchto pár riadkov a budete vedieť, čo pre začiatok treba 🙂

 

Svoju prvú veľkú „ svadobnú objednávku“ som dostal pred 10 rokmi ako 14 ročný. Bola to výzva!!!

O to väčšia, že to bola medzinárodná svadba Slovenky a Španiela. Napiekol som im klasické zákusky , exkluzívne tartaletky, kelímkové dezerty,  moravské koláčiky, svadobnú 3-poschodovú tortu, cheesecake tortu, tortu na rozkrájanie do výslužiek, nechýbalo slané pečivo s oškvarkovými pagáčikmi. Ako darček na privítanie som pripravil pre každého svadobného hosťa vkusne zabalený medovníček s monogramom novomanželov. Cupcakes sa vtedy ešte nenosili, tak som vyčaroval muffinky.

U nás na Slovensku je zvykom ponúkať zákusky aj gratulantom pred kostolom, ktorí nie sú pozvaní na hostinu(50-100ks).  Pripomenul som výslužky pre oddávajúceho (30 ks zákuskov), či pre kolegov do práce aj kolegov svadobných rodičov 😀 Počet zákuskov do sály  bol 5 ks na osobu.

Svadobné výslužky domov (7-15 ks zákuskov) pre pozvaných hostí ale aj pre priateľov, ktorí prídu „iba na hodinku“ do sály zablahoželať a nakoniec zotrvajú až do rána 🙂 by nemali chýbať v žiadnom sladkom zákuskovom scenári. Výslužky pre susedov (50-100ks zákuskov) sú zvyčajne súčasťou svadobnej objednávky a nemohli chýbať ani na tejto svadbe. Odporučil som tiež špeciálne výslužky, ktoré v horúcom lete prežijú. Krabičkovanie výslužiek s mašličkami  si získalo veľké ocenenie a obdiv.

Pavol Mišák, Váš cukrár

Dnes ako 24 ročný dokážem napiecť spolu so svojim tímom cukrárov a lahôdkárov na

Váš svadobný termín: 

1.Zákusky (až do 4 000 ks ) podľa Vašich požiadaviek : klasik, exkluziv, kelímkové dezerty, tartaletky, profiterols, minicakes, cupcakes, cupcaketower, lízatká-chocopops, cakepops, cookies, , tradičné moravské koláče, štrúdle s rôznymi náplňami, ozdobné čajové pečivo

 

2.Svadobnú tortu: 1-poschodovú, 2-poschodovú, 3-poschodovú alebo viacposchodovú:

klasik, vintage, naked (nahú), seminaked ( polonahú, uhladenú krémom), potiahnutú fondánom, preliatu čokoládou.

Jedine u nás: Art svadobná torta v spolupráci s akademickou maliarkou Evou Mišákovou Abelovou EMA

3.Slané pečivo: oškvarkové pagáčiky, praclíky, syrové slimáčiky, slzičky s mandľou, cesnakové trojuholníčky, pizza koláčiky, berek a pod.

4.Cheesecake rôznych chutí

5.Uvítací darček

6.Candy bar ( sladký bar/ stôl) s dekoráciou v štýle svadby (vintage, glamour, klasik) a inštaláciou priamo na mieste svadobnej hostiny

7.Výslužky s iniciálkami novomanželov a ozdobnými mašličkami, vrátane škatuľkovania

8.Slané studené tabule s rozmanitými kanapkami, šunkovými a syrovými oblohami, doplnené ovocím pripravujeme tiež priamo u nás v studenej časti našej výrobne.

Menu