Torty v dennej ponuke cukrárne Mišák

Denne pre vás pečieme vynikajúce a oku lahodné torty a koláče, ktoré si môžete vychutnať v príjemnom prostredí našej Cukrárne Mišák alebo kúpiť / objednať celé domov. Každá torta má svoju charakteristickú chuť a zdobenie. Na požiadanie vieme pridať aj špeciálne zdobenie podľa Vašich predstáv (meno, číslo, ovocie, sušienky, mini fľaštičky a pod.).

OVOCNÁ TORTA

Vláčny a šťavnatý piškótový korpus, vrstva mascarpone a na vrchu želatínou zaliate lesné ovocie. Na objednávku si zákazník môže zvoliť preferované ovocie (jahody, maliny, kiwi, čučoriedky a pod.) .

MARGOT TORTA
Čokoládový korpus, vlastný margot krém, šľahačka a kokos. Decentné zdobenie kúskami Margotky.
JADRANSKÁ TORTA
Jemne horkastý kakaový korpus, lahodný lieskovcový krém a bohatá vrstva skutočnej šľahačky na vrchu.
MRKVOVÁ TORTA
Výrazné mrkvové cesto s orechami dopĺňa o vôňu aromatická škorica. Krém s mascarpone tortu zjemňuje. Dokopy vytvárajú jedinečnú chuť mrkovej torty.

OREO TORTA

Táto torta sa skladá z nadýchaného kakaového korpusu, tvarohovo smotanovej náplne a kúskami sušienok oreo poliata čokoládovou ganache polevou.

IZIDOR TORTA
ČOKOLÁDOVÁ TORTA
MÍŠA TORTA

ORECHOVÁ SNEHOVÁ TORTA

Lahodné orechové snehové pláty a medzi nimi jemný šľahačkový krém. Táto torta neobsahuje múku, čiže je vhodná aj pre celiatikov.

BEZLEPKOVÁ

PARÍŽSKA TORTA

Nadýchané cesto s holandským kakaom, pokropené mandľovým likérom Amaretto, svieži, domáci džem Mišák, pravá parížska šľahačka- smotana 33%, čokoláda 70%, čokoládová poleva, zdobenie šľahačkou, višňou, čokoládovým dekoratívnym prvkom

TIRAMISU TORTA

Kávové piškóty a jemný mascarpone krém posypané holandským kakaom. Svieža a ľahká, no chuťovo výrazná torta. Ideálna na letné sedenia pri kávičke.

SACHER TORTA

Slávna viedenská  torta si našla stále miesto aj na predajnom pulte Cukrárne Mišák. Maslové, čokoládové cesto tajnej receptúry, preliate horúcim marhuľovým džemom. Z vonka je ošatená v plášti z čokoládovej polevy. K prezentácii jej stačí len nápis jej stvoriteľa na čokoládke a kopček čerstvej šľahačky.

MINI PAVLOVA TORTIČKA

Veľmi obľúbené mini „Pavlovky“ sú potešením pre oko aj pre chuť. Snehové cesto a krém s mascarpone spolu s čerstvým ovocím. Na objednávku vieme pripraviť tortu aj v klasickom rozmere (24cm)

BEZLEPKOVÁ

MAKOVÁ TORTA

Až 3 vrstvy makového korpusu, medzi nimi domáci malinový džem a  maslový krém s mletým makom nadľahčený našľahanou smotanou…. Maku svedčia jahody, čučoriedky alebo maliny.  Pri ďalšej návšteve u Mišáka určite ochutnajte túto tortu!

TOFFIFEE TORTA

Tvorí ju kakaový a vanilkový korpus, medzi ktorými sú karamelový a čokoládový krém s kúskami lieskovcov.